Wczytuję dane...

KOREKCYJNE

Wyjątkowa kolekcja okularów korekcyjnych, w szerokiej ofercie różnych fasonów. Okulary plusy do czytania, komputera, codziennego użytku. Dla osób które mają problem z zarejestrowaniem obrazu rzeczy, która jest blisko ich twarzy:

  • obraz jest wyraźniejszy, widzisz lepiej -  okulary korekcyjne zniwelują Twoją wadę wzroku i znów będziesz mógł/a cieszyć się komfortem przy czytaniu czy pracy przy komputerze. Szeroki wybór dioptrii od +1,0 do +3,5.
  • Unikatowy design - Wierzymy, że okulary nie muszą być noszone jak za karę, dlatego dbamy o to, aby użytkownik zachował zjawiskowy wygląd. Każdego roku tworzymy szeroką ofertę modeli z uwzględnieniem najnowszych trendów.
  • Wysoka jakość i innowacyjne rozwiązania - w okularach korekcyjnych z naszej oferty zastosowaliśmy innowacyjne rozwiązania. Dzięki elastycznym zaciskom typu FLEX, okulary rozchodzą się po za swoją linię, co oznacza, że można je komfortowo i bezuciskowo nosić przez wiele godzin. Takie rozwiązanie sprawia także, że okulary są mniej podatne na złamania. Posiadamy także okulary korekcyjne ze specjalną powłoką antyrefleksyjną. Dzięki takiemu rozwiązaniu, twoje oczy nie muszą już się zmagać ze sztucznymi refleksami światła, co sprawia, że są bardziej wypoczęte i w lepszej kondycji.

Wzrok ma się tylko jeden, dlatego warto o niego zadbać. 

*Wszystkie prezentowane modele posiadają atesty CE i PLN-Iso oraz są zgodne z normami prawnymi. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów