Wczytuję dane...

Dlaczego warto zainwestować w okulary z filtrem Blue Light?Dlaczego warto zainwestować w Okulary z Filtrem Anty-Blue?


Okulary z filrem Blue Light to przede wszystkim oferta skierowana do osób, które spędzają sporą część dnia przed ekranem komputera. Urządzenia tego typu generują szkodliwe dla ludzkiego oka światło niebieskie, które w dużym natężeniu może doprowadzać do dokuczliwych podrażnień, a nawet migreny. Warto wobec tego zainwestować w akcesorium, dzięki któremu będziemy w stanie znacząco zredukować ilość wpadającego do oka światła niebieskiego.

Niebieskie Światło i Filtr Anty-Blue


Blue Light to w rzeczywistości cieniutka powłoka, która skutecznie blokuje wiązki niebieskiego światła. Utarło się przekonanie, że tego typu okulary przeznaczone są wyłącznie "do komputerów". Warto jednak mieć świadomość tego, że wspomagają również narząd wzorku osób, które korzystają często z innych urządzeń elektronicznych wyposażonych w ekran, np. telefonów komórkowych czy tabletów, czyli każdy z nas, nawet osoby, które nie pracują przy komputerach, mają z nim wiele godzin styczności... codziennie. Niebieskie światło staje się wyjątkowo szkodliwe wieczorem i po zmroku, kiedy zaburza naturalny cykl dnia i produkcję melatoniny, co przekłada się na zły sen. 

Korzyści ze stosowania filtra Anty-Blue:


Jak wybrać Okulary Anty-Blue?


Na rynku dostępne są modele w rozmaitych formach począwszy od klasycznych okularów z oprawkami w kształcie minimalistycznym, a na finezyjnych kończąc. Tego typu okulary znacząco wpływają na komfort w pracy i powodują, że oczy nie przemęczają się zbyt szybko, nawet w przypadku wielu godzin spędzonych przed ekranem komputera. Za zakupem takowych okularów przemawia również stosunkowo niska cena. Dobry model można nabyć już za kwotę oscylującą wokół 100 PLN.