Wczytuję dane...

Modne dodatki do kostiumów kąpielowych


Każda stylizacja nabiera odpowiedniego charakteru głównie za sprawą dodatków. Podobnie może być ze strojami kąpielowymi. Nawet te, które na pierwszy rzut oka niczym specjalnym się nie wyróżniają, potrafią stworzyć przepiękną bazę dla efektownej stylizacji, w której efektowność zostanie zawarta w dodatkach. Kostiumy kąpielowe powinny być stylizowane tak samo jak sukienki czy zestawy składające się z t-shirtów i spodni. Co takiego można więc do nich dodać, aby zapewnić sobie modny wygląd na plaży?

KapeluszPierwszy niezbędny dodatek to oczywiście kapelusz. Ewentualnie jakieś inne ciekawe nakrycie głowy, czyli klasyczna czapka w fajnym wyróżniającym się kolorze albo nawet zwykły daszek, który znów powoli wraca do mody. Kapelusz będzie jednak najbardziej kobiecy. Dzięki temu, że występuje on w różnorodnych formach i rozmiarach, z łatwością można go dopasować go każdego kształtu głowy. Wszystkim kobietom będzie w nim do twarzy! Jest to zresztą taki dodatek, który wyraźnie kojarzy się właśnie z letnim i wakacyjnym czasem.

Okulary Przeciwsłoneczne

Oczywiście kostiumy kąpielowe prawie zawsze są też łączone z okularami przeciwsłonecznymi. Ale nad typem tych okularów mało która kobieta jakoś bardziej się zastanawia, a szkoda, bo nie wszystkie ich modele będą pasować zupełnie wszystkim. Teraz w trendach zawarto m.in. okulary o szkłach przypominających kocie oczy. Wyglądają one zjawiskowo i zwracają na siebie uwagę, ale raczej nie będą pasować do twarzy o kwadratowym owalu. Okulary przeciwsłoneczne nie tylko sprawiają, że świetnie prezentujesz się na plaży, ale też chronią twoje oczy przed słońcem. Warto w takich przypadkach wybierać sprawdzone marki, które oferują okulary z odpowiednim filtrem. Rekomendujemy, aby przy wyborze Okularów zwrócić uwagę na to, czy posiadają:

- Filtr 100 % UV 400
- 3 kategorię przyciemnienia
- Soczewkę Polaryzacyjną

Inne

W sumie omówiliśmy sobie dwa typy najpopularniejszych plażowych dodatków, czyli nakrycia głowy oraz okulary przeciwsłoneczne. A czym jeszcze można urozmaicić prosty kostium kąpielowy? Na pewno modnym lekkim pareo, dużą barwną chustą, wiklinowym koszem, uroczymi japonkami albo klapkami na grubej podeszwie. Dodatki zawsze nadają stylizacjom charakteru. Z tego względu nieraz to na nich właśnie warto najbardziej się skupić.