Wczytuję dane...

Jaki prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka? - Prosto i Niebanalnie

Jaki Prezent Kupić na Dzień Babci i Dziadka? TOP 6 Sprawdzonych, Prostych i Niebanalnych Prezentów. 

Już wkrótce Dzień Dziadka i Dzień Babci. Dla bardzo wielu osób są to wspaniałe, ale i również niezwykle problematyczne dni, pod względem kupna podarunku. Przychodzimy z ekspresową pomocą na zakup prezentu na ostatnią chwilę. Bez problemu zamówisz je w internecie. Pamiętaj, aby przed zakupem upewnić się, że czas wysyłki nie przekracza terminu święta, najlepiej wybierać sklepy z realizacją zamówienia w 24h. 

TOP 6 Prezentów na Dzień Babci i Dziadka

  1. Magnetyczna zakładka do książki na dzień babci lub dzień dziadka. Bez względu na to, czy wasi dziadkowie pochłaniają duże ilości książek, czy też ograniczają się do modlitewników, warto im podarować zakładkę magnetyczną. Nie wypada ona z książki, nie gubi się, zawsze jest pod ręką. Niedrogi, praktyczny prezent, praktycznie dla każdego.
  2. Przepiśnik dla babci. Babcie nie zawsze lubią eksperymentować w kuchni, czasami mają kilka ulubionych obiadów, które gotują zawsze. Mimo wszystko, warto je zachęcić do ich spisania. Teraz Wy podarujecie babci przepiśnik, a kiedyś z radością do niego wrócicie, żeby chociaż trochę powrócić do smaków dzieciństwa.
  3. Poduszka ozdobna na dzień babci/dziadka. Poduszki i poszewki lubią się zużywać, a zakup nowej jest zawsze mile widziany. Poduszki przydają się jako ozdoba, ale też są wygodne, gdy wiele godzin spędza się na siedząco. Warto zwrócić uwagę na kolorystykę, jaką preferują dziadkowie i dobrać coś do ich gustu i stylu. Drugą rzeczą, na którą zwracamy uwagę to materiał i jakość wykonania. Jak już kupujemy prezent, postawmy na coś lepszego i nieco droższego. Poduszki o wymiarach 40x40 są najbardziej uniwersalne.
  4. Pudełko na leki dla babci lub pudełko na leki dla dziadka. No cóż, w tym wieku rzadko się zdarza, by ktoś nie przyjmował leków. Nic to więc złego, by zakupić im specjalne, kolorowe, ozdobne pudełko na leki z wyszukanymi przegródkami i szufladkami. Chociaż w ten sposób możemy uprzyjemnić im życie.
  5. Okulary na dzień babcia i dziadka. Starsi ludzie często potrzebują już Okularów. Możesz im sprawić piękny i niezwykle praktyczny prezent, jeżeli nie są konieczne personalizowane okulary ze względu na specyficzną wadę wzroku, wcale nie musisz udawać się do optyka. Jeżeli Twoja Babcia potrzebuję Okularów do Czytania i znasz jej wadę, możesz kupić Gotowe Okulary np. +2,0. Wszelkie okulary o dodatniej dioptrii zamówisz bez problemu. Z kolei jeżeli Twój Dziadek ma minusową wadę wzroku, wtedy możesz zdecydować się na zakup samych Oprawek, w które można wstawić dowolne szkła korekcyjne. Nie dość że zamawiając w internecie, znajdziesz szeroki wybór oprawek, to jeszcze zaoszczędzisz dziadkom kilkaset złotych, gdyż oprawki u optyka zwykle są o wiele droższe. 
  6. Etui na okulary dla babci/dziadka. Starsi ludzie nie zawsze dbają o swoje okulary, warto im w tym pomóc i zakupić dla nich ładne pudełka, do których okulary można odłożyć i gdzie się nie zniszczą, do tego możemy dokupić ściereczkę z mikrofibry, specjalny płyn do mycia szkieł i sznureczek, jeśli dziadkowie noszą okulary na szyi i lubią to. Bo nie każdemu to będzie odpowiadać.

Co jeszcze?

Mamy nadzieję, że tymi kilkoma podpowiedziami nakierowaliśmy was na ciekawe proste, ale niebanalne prezenty na Dzień Babci lub na Dzień Dziadka. Pamiętajcie, też o najważeniejszym - żeby przyjść z uśmiechem i dobrymi życzeniami!